Atrakcje w Łukęcinie

(21)

Plaża w Łukęcinie Łukęcin może się pochwalić piaszczystą i dosyć szeroką plażą. Zejście na plaże ze strzeżonym kąpieliskiem Główne przejście na plażę - przedłużenie ulicy Morskiej - wiedzie... więcej »

Wejście od ulicy Morskiej

Platforma widokowa na plaży w Łukęcinie W Łukęcinie, żeby zachwycać się panoramą Bałtyku nie musimy wspinać się na nadmorski klif (przy okazji go niszcząc). Na plaży znajduje się nieduża platforma wi... więcej »

od ul. Morskiej

Łukęcin historia miejscowości Łukęcin to mała wieś w Gminie Dziwnów. Jak większość nadmorskich wiosek, początkowo była to mała, biedna osada rybacka. Za czasów niemieckich wioska nazywa... więcej »

Motylarnia Dziwnów to miejsce gdzie spotkać można przepiękne egzotyczne motyle.   Czynne przez cały tydzień w godzinach 10 - 19 .   Zapraszamy od odwiedzenia naszego Facebooka... więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej, 72-420

Mini golf skarb pirata w Dziwnowie jest wspaniałą okazją do aktywności na świeżym powietrzu a tego świetną formą relaksu podczas wspólnych gier z rodziną i przyjaciółmi. To gra dla każ... więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej 13, 72-420

TAXII MELEX POBIEROWO tel.: +48 781 481 159 Turysto TAXII MELEX to ekologiczny transport, który zawiezie i odbierze Cię z każdego miejsca w Pobierowie.Czy to plaża,  pub, sklep, czy dyskoteka jesteśm... więcej »

Szlaki turystyczne i szlaki rowerowe Z Łukęcina, na rowerze, można wybrać się zarówno na zachód do Dziwnowa (ok 9 km) jak i na wschód, aż do Trzęsacza (również ok 9 km) lu... więcej »

Jazda konna Jazda konna to idealna alternatywa dla osób, które oprócz plażowania lubią również aktywny wypoczynek w towarzystwie cudownych zwierząt, jakimi są konie. ... więcej »

ul. Morska 16, Łukęcin

Łukęcin atrakcje dla dzieci w Łukęcinie i okolicy Bałtycki Park Dinozaurów we Wrzosowie Jazda konnaWrzosowo 44 k/Dziwnówkatel. 91 38 129 31, 601 797 380 Przystań pasażerska Z p... więcej »

Bałtycki Park Dinozaurów Znakomitą atrakcją dla dzieci i dorosłych jest aktywny wypoczynek połączony w dodatku ze zdobywaniem nowej wiedzy. W Parku Dinozaurów we Wrzosowie można to wszy... więcej »

ul. Wrzosowo 2, Wrzosowo

Dziwnów Dziwnów to nieduże miasto letniskowe leżące na północno-zachodnim brzegu Bałtyku w woj. zachodniopomorskim. Pierwsze, pisane, wzmianki o Dziwnowie pochodzą z połowy XIII ... więcej »

Międzywodzie Międzywodzie to mała wioska urlopowa położona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy skrajem morza a wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta znajduje się na największej naszej wyspie - Wo... więcej »

Pobierowo Pobierowo to miejsce nad naszym Bałtykiem z czystą plażą, pośród lasu sosnowego, z daleka od zanieczyszczeń. Pobierowo swoją wczasową historię rozpoczęło w początkach XX stulecia, ki... więcej »

Pustkowo Pustkowo to nieduża wioseczka (nieco powyżej 120 stałych mieszkańców), leżąca pomiędzy Trzęsaczem i Pobierowem, w przymorskiej gminie Rewal. Rewal ma duży wkład w schludny wygląd nie ... więcej »

Rewal Rewal - siedziba przymorskiej gminy na Zachodnim Pomorzu, zarazem to jedno z bardziej znanych wczasowisk. Najwcześniejsze wzmianki o Rewalu pochodzą z końca XIV stulecia kiedy to działała tutaj... więcej »

Niechorze Niechorze położone jest między jeziorem Liwia Łuża a brzegami Bałtyku, ze względu na swoje atrakcje jest ochoczo odwiedzane przez turystów. Kąpielisko funkcjonuje tutaj od końca XIX ... więcej »

Pogorzelica Pogorzelica to nieduża miejscowość letniego wypoczynku, położona pośród lasów świerkowo - sosnowych, w gminie Rewal (ok 8 km od Rewala). Na zachód od Pogorzelicy znaj... więcej »

Trzęsacz Trzęsacz to chyba najbardziej znana miejscowość turystyczna w przymorskiej gminie Rewal. Swą popularność zawdzięcza największej atrakcji w okolicy - pozostałościom kościoła postawionego w śr... więcej »

Przystań pasażerska w Dziwnowie Miejsce to zlokalizowane jest w Dziwnowie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Jest to idealna atrakcja zarówno dla tych najmłodszych, jak i najstarszych Turyst&oacut... więcej »

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, Dziwnów

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek  Park miniatur w Dziwnowie to idealna atrakcja dla całej rodziny, która lubi spędzać wolny dzień w ciekawy sposób. Tutaj z pewnością nikt nie będz... więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00