Atrakcje Turystyczne

Plaża w Łukęcinie

Plaża w Łukęcinie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Plaża jest dość szeroka i piaszczysta ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

Wejście od ulicy Morskiej

Platforma widokowa

Platforma widokowa na plaży w Łukęcinie. To popularne miejsce, w którym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z urlopu w Łukęcinie. więcej »

od ul. Morskiej

Szlaki turystyczne i rowerowe

Szlaki turystyczne i szlaki rowerowe w Łukęcinie. Przez Łukęcin przebiega Szlak Nadmorski im. dr. Czesława Piskorskiego. Z Łukęcina, na rowerze, można wybrać się zarówno na zachód do Dziwnowa jak i na wschód do Trzęsacza i dalej do Rewala. więcej »

Bałtycki Park Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów we Wrzosowie to znakomita atrakcja dla dzieci i dorosłych - aktywny wypoczynek połączony ze zdobywaniem nowej wiedzy. więcej »

ul. Wrzosowo 2, Wrzosowo

Przystań pasażerska w Dziwnowie

Miejsce to zlokalizowane jest w Dziwnowie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Jest to idealna atrakcja zarówno dla tych najmłodszych, jak i najstarszych Turystów. więcej »

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, Dziwnów

Motylarnia Dziwnów

Motylarnia Dziwnów to miejsce gdzie spotkać można przepiękne egzotyczne motyle.Czynne przez cały tydzień w godzinach 10 - 19 . więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej, 72-420

Pustkowo

Pustkowo to również wyśmienita baza wypadowa dla turystów, którzy lubią zwiedzać okolicę. Do Świnoujścia i Międzyzdrojów jest mniej więcej 40 km, w kierunku przeciwnym, w analogicznej odległości leży Kołobrzeg. więcej »

Rewal

Wczasowisko usytuowane jest na stromej skarpie, a zasadnicze zejście na piaszczystą plażę wiedzie oddanymi do użytku w 2009 roku schodami z tarasem widokowym - popularnym wśród letników miejscem, odwiedzanym tłumnie, zwłaszcza o zachodzie słońca. więcej »

Niechorze

Niechorze położone jest między jeziorem Liwia Łuża a brzegami Bałtyku, ze względu na swoje atrakcje jest ochoczo odwiedzane przez turystów. więcej »

Pogorzelica

Morski brzeg to kluczowa przyczyna przyjazdu do Pogorzelicy. Szeroka, piaszczysta plaża z klifem za plecami. więcej »

Trzęsacz

Trzęsacz to także uroki kąpieli morskich i plażowania - plaża jest strzeżona oraz piaszczysta z kolorowymi kamykami. więcej »