Atrakcje Turystyczne

Plaża w Łukęcinie

Plaża w Łukęcinie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Plaża jest dość szeroka i piaszczysta ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

Wejście od ulicy Morskiej

Platforma widokowa

Platforma widokowa na plaży w Łukęcinie. To popularne miejsce, w którym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z urlopu w Łukęcinie. więcej »

od ul. Morskiej

Szlaki turystyczne i rowerowe

Szlaki turystyczne i szlaki rowerowe w Łukęcinie. Przez Łukęcin przebiega Szlak Nadmorski im. dr. Czesława Piskorskiego. Z Łukęcina, na rowerze, można wybrać się zarówno na zachód do Dziwnowa jak i na wschód do Trzęsacza i dalej do Rewala. więcej »

Atrakcje dla Dzieci

Jakie atrakcje czekają na dzieci w Łukęcinie i najbliższej okolicy? Jazda konna, Park Linowy TARZANIA, wesołe miasteczko, Nadmorski Park Miniatur i Kolejek, wycieczki statkiem. więcej »

Jazda konna

Gdzie na konie w Łukęcinie? Gospodarstwo Agro w Łukęcinie zaprasza na jazdy konne dla dzieci i dorosłych z instruktorem. Na mniejsze dzieci czekają kuce, a na zaawansowanych jeźdźców wyjazdy w teren. więcej »

ul. Morska 16, Łukęcin

Bałtycki Park Dinozaurów

Bałtycki Park Dinozaurów we Wrzosowie to znakomita atrakcja dla dzieci i dorosłych - aktywny wypoczynek połączony ze zdobywaniem nowej wiedzy. więcej »

ul. Wrzosowo 2, Wrzosowo

Przystań pasażerska w Dziwnowie

Miejsce to zlokalizowane jest w Dziwnowie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Jest to idealna atrakcja zarówno dla tych najmłodszych, jak i najstarszych Turystów. więcej »

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, Dziwnów

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek

Park miniatur w Dziwnowie to idealna atrakcja dla całej rodziny, która lubi spędzać wolny dzień w ciekawy sposób. Tutaj z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów

Wypożyczalnie rowerów w gminie Rewal

Rewal Bike System to sieć wypożyczalni rowerów w gminie Rewal. Najbliższy punkt znajduje się w Pobierowie. więcej »

ul. Moniuszki 4, Pobierowo

Dziwnów

W wakacje z przystani pasażerskiej zabierają turystów stylizowane na dawne, pirackie, statki wycieczkowe w rejsy po morzu albo po Zalewie Kamieńskim i do miejscowości Kamień Pomorski. więcej »

Motylarnia Dziwnów

Motylarnia Dziwnów to miejsce gdzie spotkać można przepiękne egzotyczne motyle.Czynne przez cały tydzień w godzinach 10 - 19 . więcej »

Dziwnów, Marynarki Wojennej, 72-420

Mini Golf Skarb Pirata

Dziwnów, Marynarki Wojennej 13, 72-420

Międzywodzie

Letnisko Międzywodzie bardzo dobrze dopasowane jest do wypoczynku dla osób z problemami ruchowymi - niskie i gładkie deptaki ułatwiają przemieszczanie się, a od ulicy Zwycięstwa na plażę prowadzi zejście dostosowane dla potrzeb turystów przemieszczających się na wózkach. więcej »

Pobierowo

Pobierowo to nie wyłącznie ładna, ale przede wszystkim czysta plaża. Sceptyków niech przekona o tym certyfikat Błękitna Flaga. więcej »

Pustkowo

Pustkowo to również wyśmienita baza wypadowa dla turystów, którzy lubią zwiedzać okolicę. Do Świnoujścia i Międzyzdrojów jest mniej więcej 40 km, w kierunku przeciwnym, w analogicznej odległości leży Kołobrzeg. więcej »

Rewal

Wczasowisko usytuowane jest na stromej skarpie, a zasadnicze zejście na piaszczystą plażę wiedzie oddanymi do użytku w 2009 roku schodami z tarasem widokowym - popularnym wśród letników miejscem, odwiedzanym tłumnie, zwłaszcza o zachodzie słońca. więcej »

Niechorze

Niechorze położone jest między jeziorem Liwia Łuża a brzegami Bałtyku, ze względu na swoje atrakcje jest ochoczo odwiedzane przez turystów. więcej »

Pogorzelica

Morski brzeg to kluczowa przyczyna przyjazdu do Pogorzelicy. Szeroka, piaszczysta plaża z klifem za plecami. więcej »

Trzęsacz

Trzęsacz to także uroki kąpieli morskich i plażowania - plaża jest strzeżona oraz piaszczysta z kolorowymi kamykami. więcej »

Historia Łukęcin

Łukęcin to mała wieś w Gminie Dziwnów. Jak większość nadmorskich wiosek, początkowo była to mała, biedna osada rybacka. więcej »