Polecane obiekty

Pokoje OSKAR FAMILY HOLIDAY

 

Sąsiednie miejscowości letniskowe:

Łukęcin położony jest w granicach gminy Dziwnów i jest oddalony od Dziwnowa o 9km na wschód.
Dziwnówek - niewielka miejscowość nadmorska, położona między Dziwnowem a Łukęcinem.
Pobierowo - duża nadbałtycka wieś letniskowa, oddalona od Łukęcina o ok. 4km na wschód.

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to mała wioska urlopowa położona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy skrajem morza a wodami Zalewu Kamieńskiego. Miejscowość ta znajduje się na największej naszej wyspie - Wolinie, pośród malowniczych lasów sosnowych i mieszanych.

Letnisko Międzywodzie bardzo dobrze dopasowane jest do wypoczynku dla osób z problemami ruchowymi - niskie i gładkie deptaki ułatwiają przemieszczanie się, a od ulicy Zwycięstwa na plażę prowadzi zejście dostosowane dla potrzeb turystów przemieszczających się na wózkach.

Miłośnicy piaszczystych, szerokich, czystych plaż nie będą mieli powodów do narzekań na plażę w Międzywodziu. Kąpielisko, latem chronione przez ratowników WOPR, ma długość mniej więcej 600 metrów, a umieszczone jest na wysokości pomiędzy przedłużeniem ulic Westerplatte oraz Szkolnej.

Międzywodzie, zważywszy na pobliże Zal. Kamieńskiego, to w podobny sposób ciekawe miejsce dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy i żeglarzy. Na entuzjastów żagli czeka w pełni zmodernizowany oraz zaadaptowany do standardów europejskich pirs.

Dodatkowym walorem tego letniska, dzięki usytuowaniu na Wyspie Wolin, jest bliskość Wolińskiego Parku Narodowego, wspólnie z zagrodą żubrów. Zagroda to także miejsce, w którym leczy się wiele innych gatunków zwierząt. W oddzielnych siedzibach żyją: orły bieliki, dziki oraz jelenie. Po dojściu do zdrowia, zwierzęta wypuszczane są na wolność.

Noclegi w Międzywodziu to rozmaita oferta kwater, pokoi, domów gościnnych, domów wypoczynkowych i pensjonatów.

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 541 418, Dziś: 46, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem