Polecane obiekty

Pokoje OSKAR FAMILY HOLIDAY

 

Sąsiednie miejscowości letniskowe:

Łukęcin położony jest w granicach gminy Dziwnów i jest oddalony od Dziwnowa o 9km na wschód.
Dziwnówek - niewielka miejscowość nadmorska, położona między Dziwnowem a Łukęcinem.
Pobierowo - duża nadbałtycka wieś letniskowa, oddalona od Łukęcina o ok. 4km na wschód.

Atrakcje Łukęcin - Dla aktywnych

Plaża w Łukęcinie »

Plaża w Łukęcinie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Plaża jest dość szeroka i piaszczysta ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

  • Wejście od ulicy Morskiej

Szlaki turystyczne i rowerowe »

Szlaki turystyczne i szlaki rowerowe w Łukęcinie. Przez Łukęcin przebiega Szlak Nadmorski im. dr. Czesława Piskorskiego. Z Łukęcina, na rowerze, można wybrać się zarówno na zachód do Dziwnowa jak i na wschód do Trzęsacza i dalej do Rewala. więcej »

Jazda konna »

Gdzie na konie w Łukęcinie? Gospodarstwo Agro w Łukęcinie zaprasza na jazdy konne dla dzieci i dorosłych z instruktorem. Na mniejsze dzieci czekają kuce, a na zaawansowanych jeźdźców wyjazdy w teren. więcej »

  • Łukęcin, ul. Morska 16
  • +48 691 719 831

Rewal Bike System »

Rewal Bike System to sieć wypożyczalni rowerów w gminie Rewal. Najbliższy punkt znajduje się w Pobierowie. więcej »

  • 72-346 Pobierowo, ul. Moniuszki 4
  • 91 387 71 78

Dziwnówek »

Dziwnówek to niewielka miejscowość turystyczna - na zachód od Łukęcina, w odległości około 4 kilometrów - zlokalizowana między brzegami Morza Bałtyckiego oraz Zatoki Wrzosowskiej będącej północną częścią Zalewu Kamieńskiego. więcej »

Dziwnów »

W wakacje z przystani pasażerskiej zabierają turystów stylizowane na dawne, pirackie, statki wycieczkowe w rejsy po morzu albo po Zalewie Kamieńskim i do miejscowości Kamień Pomorski. więcej »

Międzywodzie »

Letnisko Międzywodzie bardzo dobrze dopasowane jest do wypoczynku dla osób z problemami ruchowymi - niskie i gładkie deptaki ułatwiają przemieszczanie się, a od ulicy Zwycięstwa na plażę prowadzi zejście dostosowane dla potrzeb turystów przemieszczających się na wózkach. więcej »

Pobierowo »

Pobierowo to nie wyłącznie ładna, ale przede wszystkim czysta plaża. Sceptyków niech przekona o tym certyfikat Błękitna Flaga. więcej »

Pustkowo »

Pustkowo to również wyśmienita baza wypadowa dla turystów, którzy lubią zwiedzać okolicę. Do Świnoujścia i Międzyzdrojów jest mniej więcej 40 km, w kierunku przeciwnym, w analogicznej odległości leży Kołobrzeg. więcej »

Rewal »

Wczasowisko usytuowane jest na stromej skarpie, a zasadnicze zejście na piaszczystą plażę wiedzie oddanymi do użytku w 2009 roku schodami z tarasem widokowym - popularnym wśród letników miejscem, odwiedzanym tłumnie, zwłaszcza o zachodzie słońca. więcej »

Niechorze »

Niechorze położone jest między jeziorem Liwia Łuża a brzegami Bałtyku, ze względu na swoje atrakcje jest ochoczo odwiedzane przez turystów. więcej »

Pogorzelica »

Morski brzeg to kluczowa przyczyna przyjazdu do Pogorzelicy. Szeroka, piaszczysta plaża z klifem za plecami. więcej »

Trzęsacz »

Trzęsacz to także uroki kąpieli morskich i plażowania - plaża jest strzeżona oraz piaszczysta z kolorowymi kamykami. więcej »

Wizyt: 541 727, Dziś: 46, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem