Polecamy

Pokoje OSKAR

 

Sąsiednie miejscowości letniskowe:

Łukęcin położony jest w granicach gminy Dziwnów i jest oddalony od Dziwnowa o 9km na wschód.
Dziwnówek - niewielka miejscowość nadmorska, położona między Dziwnowem a Łukęcinem.
Pobierowo - duża nadbałtycka wieś letniskowa, oddalona od Łukęcina o ok. 4km na wschód.

Łukęcin Atrakcje Turystyczne

Plaża w Łukęcinie »

Plaża w Łukęcinie to największa atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Plaża jest dość szeroka i piaszczysta ze strzeżonym latem kąpieliskiem. więcej »

 • Wejście od ulicy Morskiej

Platforma widokowa »

Platforma widokowa na plaży w Łukęcinie. To popularne miejsce, w którym można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z urlopu w Łukęcinie. więcej »

 • od ul. Morskiej

Szlaki turystyczne i rowerowe »

Szlaki turystyczne i szlaki rowerowe w Łukęcinie. Przez Łukęcin przebiega Szlak Nadmorski im. dr. Czesława Piskorskiego. Z Łukęcina, na rowerze, można wybrać się zarówno na zachód do Dziwnowa jak i na wschód do Trzęsacza i dalej do Rewala. więcej »

Atrakcje dla Dzieci »

Jakie atrakcje czekają na dzieci w Łukęcinie i najbliższej okolicy? Jazda konna, Park Linowy TARZANIA, wesołe miasteczko, Nadmorski Park Miniatur i Kolejek, wycieczki statkiem. więcej »

Jazda konna »

Gdzie na konie w Łukęcinie? Gospodarstwo Agro w Łukęcinie zaprasza na jazdy konne dla dzieci i dorosłych z instruktorem. Na mniejsze dzieci czekają kuce, a na zaawansowanych jeźdźców wyjazdy w teren. więcej »

 • ul. Morska 16, Łukęcin
 • 691 719 831

Bałtycki Park Dinozaurów »

Bałtycki Park Dinozaurów we Wrzosowie to znakomita atrakcja dla dzieci i dorosłych - aktywny wypoczynek połączony ze zdobywaniem nowej wiedzy. więcej »

 • ul. Wrzosowo 2, Wrzosowo
 • 512 847 478
 • baltyckiparkdinozaurow@wp.pl

Przystań pasażerska w Dziwnowie »

Miejsce to zlokalizowane jest w Dziwnowie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Jest to idealna atrakcja zarówno dla tych najmłodszych, jak i najstarszych Turystów. więcej »

 • ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, Dziwnów

Nadmorski Park Miniatur i Kolejek »

Park miniatur w Dziwnowie to idealna atrakcja dla całej rodziny, która lubi spędzać wolny dzień w ciekawy sposób. Tutaj z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. więcej »

 • ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów
 • 502 284 588

Wypożyczalnie rowerów w gminie Rewal »

Rewal Bike System to sieć wypożyczalni rowerów w gminie Rewal. Najbliższy punkt znajduje się w Pobierowie. więcej »

 • ul. Moniuszki 4, Pobierowo
 • 91 387 71 78

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu »

Szukasz ciekawej atrakcji w okolicy Łukęcina, do której mógłbyś wybrać się z dzieckiem? Odwiedź Wystawę Miniatur Kolejowych w Rewalu. więcej »

 • ul. Dworcowa 21, Rewal
 • 536 080 301
 • w.m.k.rewal@gmail.com

Dziwnów »

W wakacje z przystani pasażerskiej zabierają turystów stylizowane na dawne, pirackie, statki wycieczkowe w rejsy po morzu albo po Zalewie Kamieńskim i do miejscowości Kamień Pomorski. więcej »

Międzywodzie »

Letnisko Międzywodzie bardzo dobrze dopasowane jest do wypoczynku dla osób z problemami ruchowymi - niskie i gładkie deptaki ułatwiają przemieszczanie się, a od ulicy Zwycięstwa na plażę prowadzi zejście dostosowane dla potrzeb turystów przemieszczających się na wózkach. więcej »

Pobierowo »

Pobierowo to nie wyłącznie ładna, ale przede wszystkim czysta plaża. Sceptyków niech przekona o tym certyfikat Błękitna Flaga. więcej »

Pustkowo »

Pustkowo to również wyśmienita baza wypadowa dla turystów, którzy lubią zwiedzać okolicę. Do Świnoujścia i Międzyzdrojów jest mniej więcej 40 km, w kierunku przeciwnym, w analogicznej odległości leży Kołobrzeg. więcej »

Rewal »

Wczasowisko usytuowane jest na stromej skarpie, a zasadnicze zejście na piaszczystą plażę wiedzie oddanymi do użytku w 2009 roku schodami z tarasem widokowym - popularnym wśród letników miejscem, odwiedzanym tłumnie, zwłaszcza o zachodzie słońca. więcej »

Niechorze »

Niechorze położone jest między jeziorem Liwia Łuża a brzegami Bałtyku, ze względu na swoje atrakcje jest ochoczo odwiedzane przez turystów. więcej »

Pogorzelica »

Morski brzeg to kluczowa przyczyna przyjazdu do Pogorzelicy. Szeroka, piaszczysta plaża z klifem za plecami. więcej »

Trzęsacz »

Trzęsacz to także uroki kąpieli morskich i plażowania - plaża jest strzeżona oraz piaszczysta z kolorowymi kamykami. więcej »

Historia Łukęcin »

Łukęcin to mała wieś w Gminie Dziwnów. Jak większość nadmorskich wiosek, początkowo była to mała, biedna osada rybacka. więcej »

Wizyt: 554 185, Dziś: 77, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem